Header fietser

Nieuws

Publicatie - 14 maart 2022

Inspirational Talk about the importance of Recycling worldwide

Global Recycling Day 18 March 2022

In de aanloop naar Global Recycling Day op 18 maart voerden Ranjit Baxi, Marc den Hartog, Wim Horeman en Unico van Kooten een inspirerend gesprek over het belang van recyclen voor het duurzamer en veiliger maken van onze wereld. Met praktische en inspirerende gedachten moedigen ze kijkers aan zich sterk te maken voor een duurzame, schone wereld. Door zoveel mogelijk afval gescheiden in te zamelen en het zo optimaal mogelijk te hergebruiken en recyclen.

 

Wie is wie

  • Ranjit Baxi, Founder and President Global Recycling Foundation
  • Marc den Hartog, Managing Director Commercial Waste NL (RENEWI), President DWMA Recycling
  • Wim Horeman, Managing Director Collection and Recycling (GP Groot), President DWMA Collection
  • Unico van Kooten, European Secretary Dutch Waste Management Association (DWMA)

Global Recycling Day

Op 18 maart vieren we Global Recycling Day - een dag van eenheid en hoop. Op die dag zetten we recyclen in de schijnwerper en laten we de wereld zien hoe belangrijk recyclen is. Zowel voor de leefomgeving dicht bij huis, als voor de wereld als geheel. Door grondstoffen efficiënt te gebruiken en recyclen, draagt iedereen bij aan een toekomstbestendige, opgeruimde en veilige leefomgeving. Met een goede inzameling en recycling beschermen we milieu en klimaat. Elke kilo gerecycled afval betekent een besparing van CO2.

Unico van Kooten

Contactpersoon
Unico van Kooten

Onze nieuwsbrief
ontvangen?

Circulaire economie

Circulaire economie

Klimaat

Klimaat

Europa

Europa

Recycling en restmaterialen

Recycling en restmaterialen

Duurzame energie

Duurzame energie

Veiligheid en gezondheid

Veiligheid en gezondheid