Header fietser

Nieuws

Nieuwsbericht - 7 maart 2023

Iedereen in de afvalbranche is belangrijk!

Week van AfvalHelden 2023

We gooien dagelijks nogal wat weg en dat moet allemaal ingezameld, vervoerd, gesorteerd en verwerkt worden. Zonder de AfvalHelden van Nederland zou het een puinhoop worden. Zij staan aan de basis van een circulaire samenleving en daarom verdienen zij onze waardering!

De eerste volle week van maart is de Week van de AfvalHelden. Door het hele land organiseren gemeenten, bedrijven en inwoners leuke activiteiten om onze AfvalHelden extra in het zonnetje te zetten. Van chauffeurs, inzamelaars en groenbeheerders tot planners, sorteerders, verwerkers en recycle-experts.
 
En dat er veel meer komt kijken bij het werk van onze AfvalHelden dan de meeste mensen denken, gaan we de komende maanden laten zien in een aantal video’s. Maak alvast kennis met:

  • Ronnie van Dar NV
  • Patrick en Jamy van Gemeente Rotterdam - Stadsbeheer
  • Shelden van Avalex
  • Denny van Van Happen Containers
  • Johan van REMONDIS Nederland
  • Jos van AVR
  • Jennifer van Attero

 

De Week van de AfvalHelden is een initiatief van NVRD, Vereniging Afvalbedrijven en Transport en Logistiek Nedelrland / SOOB. De week vindt dit jaar voor de derde keer plaats. Meer informatie over de week is te vinden op www.weekvandeafvalhelden.nl.

Daniëlle van Vleuten

Contactpersoon
Daniëlle van Vleuten

Daniëlle van Vleuten op LinkedIn

Onze nieuwsbrief
ontvangen?

Circulaire economie

Circulaire economie

Klimaat

Klimaat

Europa

Europa

Recycling en restmaterialen

Recycling en restmaterialen

Duurzame energie

Duurzame energie

Veiligheid en gezondheid

Veiligheid en gezondheid