Header afvalstromen

Nieuws

Nieuwsbericht - 18 juli 2022

Zet vanavond de container al bij de weg

Vandaag treedt in ons land het Nationaal Hitteplan in werking. De komende dagen worden hoge temperaturen verwacht. In verband met de verwachte hitte hanteren veel inzamelaars morgen aangepaste tijden voor de afvalinzameling. Ook hebben veel milieustraten aangepaste openingstijden aangekondigd.

Het afval wordt morgen (dinsdag 19 juli) wel opgehaald maar dan aanzienlijk vroeger. De NVRD en Vereniging Afvalbedrijven adviseren namens de inzamelaars om de container vanavond al aan de straat te zetten. Houd de app van jouw inzamelaar goed in de gaten.

Robbert Loos

Contactpersoon
Robbert Loos

Robbert Loos op LinkedIn

Onze nieuwsbrief
ontvangen?

Veiligheid en gezondheid

Veiligheid en gezondheid